Ürün Özellikleri:
1. Gömme aydınlatma ve raylı aydınlatma, hem konut hem de ticari ortamlarda kullanılabilecek çok yönlü bir aydınlatma sistemi sağlamak için birlikte iyi çalışır. Gömme LED ray işleviyle evinizde kolayca ortam aydınlatması oluşturabilir, sanat eserlerini vurgulayabilir, belirli duvarlara veya mimari ayrıntılara dikkat çekebilir veya çalışma alanları için görev aydınlatması sunabilirsiniz.
2. Gömme LED ray özelliği hızlı ve kolay bir şekilde kurulabilir ve sarkıtlar, spot ışıkları ve daha fazlası gibi birçok farklı aydınlatma armatürü türüyle uyumludur. Aydınlatma stratejinizi özel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde kolayca uyarlayabilirsiniz.
ÜrünÖzel:
| Öğe türü | güzel parça aydınlatma |
| Güç | 12W/20W/30W/40W |
| Giriş Gerilimi(V) | AC100-265V |
| CRI (Ra>) | 80 Ra |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~ +55 |
| Lamba Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000-6000K |
| Garanti | 5 yıl |
Detaylı Görseller:



Kullanım



