Özellik:
1. GU10 ray spot lambamız, her mekana zarif bir dokunuş katan şık ve modern bir tasarıma sahiptir.
2. Ayarlanabilir özelliği sayesinde spot ışığımız, evinizin veya ofisinizin belirli alanlarını vurgulamak için kolayca yönlendirilebilir.
3. GU10 ray spot lambamızda kullanılan enerji-verimli LED ampuller yalnızca elektrik faturalarından tasarruf etmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çevre dostudur.
Şartname:
| Güç | 10W 12W |
| Giriş voltajı | AC85-265V |
| ŞNT | 3000K/ 4000K/ 5000K/ 6000K |
| Konut | Siyah veya Beyaz mevcut |
| LED çip | 10W 12W 15W 20W 30W LED COB |
| Ömür | 5000 |
| Işık Verimliliği | 140-160 lm/ağ |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Kısılabilir | Evet |
| Başvuru | Rezidans/ofis/Müze/Galeri/Perakende Mağazası |
| Garanti | 5 yıl |
Detaylı görseller:



kullanım:


Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
paketleme ve teslimat:

