Özellik:
1. Mutfak Ray Lambası, mutfağınızın belirli alanlarını aydınlatmak üzere ayarlanabilen ve yönlendirilebilen çok yönlü bir aydınlatma çözümü sunar.
2. Şık ve modern tasarımıyla Mutfak Ray Lambası, yemek hazırlığı ve eğlence için yeterli aydınlatma sağlarken mutfağınızın dekoruna şık bir dokunuş katar.
3. Çeşitli yüzey seçenekleri ve boyutlarda mevcut olan Mutfak Ray Lambası, benzersiz mutfak düzeninize ve kişisel tasarım tercihlerinize uyacak şekilde özelleştirilebilir.
şartname:
| Güç | 10W 12W 15W 20W 30W |
| Giriş voltajı | AC85-265V |
| ÇKT | 3000K/ 4000K/ 5000K/ 6000K |
| Konut | Siyah veya Beyaz mevcuttur |
| LED çipi | 10W 12W 15W 20W 30W LED COB |
| Ömür | 5000 |
| Işık Verimliliği | 140-160LM/W |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Kısılabilir | Evet |
| Başvuru | Konut/Ofis/Müze/Galeri/Perakende Mağaza |
| Garanti | 5 yıl |
Ayrıntılı görseller:



kullanım:


Mutfak projelerinizi ön plana çıkarmak ve aileniz ve misafirleriniz için sıcak ve davetkar bir ortam yaratmak için trend ray aydınlatmalarımız mevcuttur.
Hakkımızda:


paketleme&teslimat:

