Ürün Özellikleri:
1. LED ray spot ışığı 0-10V kısılabilir, geleneksel aydınlatma seçeneklerinden çok daha az enerji kullandığından hem ev hem de iş ortamlarını aydınlatmanın uygun maliyetli bir yöntemidir.
2. Bu yaratıcı yanıt, ideal renksel geriverim sağlayarak tüm çevredeki yüzeylerin ve nesnelerin en iyi şekilde görülmesini sağlar.
3. LED raylı spot ışığı 0-10V kısılabilir uzun süre dayanacak şekilde yapılmıştır, dolayısıyla daha az bakım ve değiştirme gerektirir.
4. Bu teknoloji, geleneksel aydınlatma sistemlerine göre çok daha az ısı üretir, dolayısıyla aşırı ısınma ve aksilik tehlikesi azalır.
5. LED ray spot ışığı 0-10V kısılabilir, olağanüstü karartma kontrolü sunar, böylece aydınlatma seviyesinin basit şekilde özelleştirilmesini sağlar.
ÜrünŞartname:
| Güç | 10W/20W/30W/40W/50W |
| Işın açısı | 30,45 derece |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 120LM/W, 140LM/W, 160LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | >80 or >95 |
| PF | >0.90 |
| Destek Dimmer | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| Malzeme | Alüminyum + Plastik |
| Giriş Gerilimi(V) | 85-265V AC,100-347 AC,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| garanti | 5 yıl |
| Led çip | SMD 2835 LED, Epistar, Samsung |
| Kapak | Beyaz renk ve Siyah renk |
Detaylı Görseller:



Harika renksel geriverim, yüksek renk sıcaklığı, uzun kullanım ömrü, düşük güç tüketimi ve daha iyi karartma kontrolü sağlayan gelişmiş bir aydınlatma çözümü, LED ray spot ışığı 0-10V kısılabilir. Mağazalar, müzeler, galeriler, oteller, restoranlar ve gösteriler bu yaratıcı ürünün tasarlandığı iç ve dış mekan ortamlarından sadece birkaçıdır.
Kullanımı:



1. Perakende mağazaları, ürün ve hizmetleri öne çıkarmak için çözümümüzün sunduğu harika renksel geriverimi ve mükemmel aydınlatma seviyelerini bulacaklardır.
2. LED ray spot ışığı 0-10V kısılabilir, mükemmel renk sunumu sağlar, dolayısıyla sanat eserleri ve kutsal emanetlerin sergilenmesi için ideal aydınlatma kaynağıdır.
3. Restoranlar ve Oteller: Bu yaratıcı aydınlatma çözümü, çeşitli renk ve aydınlatma yoğunlukları aracılığıyla çeşitli yemek ve otel ortamları için ideal ortamı sağlar.
4. LED ray spot ışığı 0-10V kısılabilir, ideal aydınlatma seviyeleri ve renk sıcaklığı sunarak ofislerde ve masalarda üretimi ve genel işyeri verimliliğini teşvik eder.
