Ürün Özellikleri:
1. Beyaz, sadeliği, zarafeti ve saflığı simgeleyen klasik bir renk tonudur. Çağdaş beyaz raylı aydınlatmanın eklenmesi odanızın görünümünü iyileştirecek ve aynı zamanda beyazın parlaklığını ve nötrlüğünü vurgulayacaktır. Beyaz, ışığı yansıtarak odanızdaki aydınlatma armatürlerinin etkisini artırır ve her şeyin daha parlak, daha davetkar olduğu izlenimini verir.
2. Aklınıza gelebilecek herhangi bir ev tasarımıyla eşleştirilebilecek birçok farklı çağdaş beyaz raylı aydınlatma armatürü stili vardır. Tarzınıza kişilik kazandıran farklı tasarımlara sahip ray armatürleri ve beyaz bir ortama mükemmel şekilde entegre olan minimalist ray aydınlatma öğeleri bulunmaktadır. Ayrıca aydınlatma oldukça çok yönlüdür ve ihtiyaçlarınıza göre odaklanabilir ve değiştirilebilir.
ÜrünÖzel:
| Öğe türü | modern beyaz parça aydınlatma |
| Güç | 12W/20W/30W/40W |
| Giriş Gerilimi(V) | AC100-265V |
| CRI (Ra>) | 80 Ra |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~ +55 |
| Lamba Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000-6000K |
| Garanti | 5 yıl |
Detaylı Görseller:



Kullanım



