Özellik:
1. Çok Açılı Dönebilen Raylı Işık, ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde ışığın yönünü ve yoğunluğunu özelleştirmenize olanak tanıyan çok yönlü aydınlatma seçenekleri sunar.
2. Şık tasarımı ve modern tarzıyla Çok Açılı Dönebilen Raylı Aydınlatma, mevcut dekorunuzla kusursuz bir şekilde uyum sağlayarak her odaya şık bir katkı sağlar.
3. Enerji tasarruflu LED teknolojisi sayesinde Çok Açılı Dönebilen Raylı Aydınlatma, elektrik faturalarınızdan tasarruf etmenizi sağlarken karbon ayak izinizi de azaltır.
şartname:
| Güç | 10W 12W 20W |
| Giriş voltajı | AC85-265V |
| ÇKT | 3000K/ 4000K/ 5000K/ 6000K |
| Konut | Siyah veya Beyaz mevcuttur |
| LED çipi | 10W 12W 15W 20W 30W LED COB |
| Ömür | 5000 |
| Işık Verimliliği | 140-160lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Kısılabilir | Evet |
| Başvuru | Konut/Ofis/Müze/Galeri/Perakende Mağaza |
| Garanti | 5 yıl |
Ayrıntılı görseller:



kullanım:


Hakkımızda:


paketleme&teslimat:

