Özellik:
1. Müze Işığı sanatı doğal bir şekilde zenginleştirerek onun gerçek güzelliğini ortaya çıkarır.
2. Müze Işığı, her sergi için ideal aydınlatma gösterisini yaratmanız için size eşsiz bir özgürlük ve kontrol sağlar.
3. Profesyonellerimiz Müze Işığını ziyaretçileri büyüleyecek ve müze deneyimlerini zenginleştirecek muhteşem bir aydınlatma yaratmak için titizlikle tasarladı.
Şartname:
| Güç | 10W 12W 15W 20W 30W |
| Giriş voltajı | AC85-265V |
| ŞNT | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| Konut | Siyah veya beyaz mevcut |
| LED çip | 10W 12W 15W 20W 30W LED COB |
| Ömür | 5000 |
| Işık Verimliliği | 140-160 lm/ağ |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Kısılabilir | Evet |
| Başvuru | Rezidans/ofis/Müze/Galeri/Perakende Mağazası |
| Garanti | 5 yıl |
Detaylı görseller:



kullanım:


Müze Işığı değerli eserleri ve sanat eserlerini aydınlatarak onların gerçek güzelliğini ve ayrıntılarını sergiliyor.
Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
paketleme ve teslimat:

