Özellik:
Ray ışıklarının en önemli faydalarından biri, birçok farklı stil ve tasarımda sunulmaları ve benzersiz ihtiyaçlarınız için mükemmel olanı seçmenize olanak tanımalarıdır. İster şık, modern bir görünüm, ister daha klasik bir tasarım tercih edin, tarzınıza uyan ray ışıklarını mutlaka bulacaksınız.
Ray ışıklarının bir diğer önemli özelliği de inanılmaz derecede enerji tasarruflu olmalarıdır, bu hem cüzdanınız hem de çevre için harikadır. LED teknolojisiyle, güçlü aydınlatma sağlarken minimum enerji kullanırlar.
şartname:
| Güç | 10W 12W 15W 20W 30W |
| Giriş voltajı | AC85-265V |
| ÇKT | 3000K/ 4000K/ 5000K/ 6000K |
| Konut | Siyah veya Beyaz mevcuttur |
| LED çipi | 10W 12W 15W 20W 30W LED COB |
| Ömür | 5000 |
| Işık Verimliliği | 140-160LM/W |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Kısılabilir | Evet |
| Başvuru | Konut/Ofis/Müze/Galeri/Perakende Mağaza/Sergi Salonu |
| Garanti | 5 yıl |
Ayrıntılı görseller:



360 derece dönüş, 90 derece ışınlama. Gövdeyi ve lamba boncuklarını korumak için arkada ısı dağıtma işlevi
kullanım:


Mağaza teşhiri, kafe, restoran veya ev kullanımı için tasarlanmıştır.
Hakkımızda:


paketleme&teslimat:

Sıkça Sorulan Sorular:
1.Minimum sipariş tutarınız var mı?
C: Minimum sipariş miktarımız yok ancak daha iyi fiyatlandırma ve nakliye ücretlerinden yararlanmak için daha büyük miktarlarda sipariş vermenizi öneririz.
2. Gönderim yönteminiz nedir?
A: Siparişinizi hava, deniz veya ekspres kurye ile gönderebiliriz.
3.İade politikanız nedir?
A: Siparişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin. Sorunu en kısa sürede ve etkili bir şekilde çözmek için çalışacağız.
