Özellik:
- Resort Raylı Lamba, herhangi bir alanın özel aydınlatma ihtiyaçlarını karşılamak için ışığı ayarlama ve yönlendirme konusunda benzersiz çok yönlülük sunar.
- Şık ve modern tasarımıyla Resort Raylı Lamba, aydınlattığı her odaya sofistike bir dokunuş katar.
- Resort Raylı Lambada kullanılan enerji-verimli ve uzun-ömürlü LED ampuller, onu karbon ayak izini azaltmak isteyenler için-çevre dostu bir seçim haline getiriyor.
Şartname:
| Güç | 10W, 12W, 15W |
| Giriş voltajı | AC85-265V |
| ŞNT | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| Konut | Siyah veya Beyaz mevcut |
| LED çip | 10W 12W 15W 20W 30W LED COB |
| Ömür | 5000 |
| Işık Verimliliği | 140-160 lm/ağ |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Kısılabilir | Evet |
| Başvuru | Rezidans/ofis/Müze/Galeri/Perakende Mağazası |
| Garanti | 5 yıl |
Detaylı görseller:



kullanım:


Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
paketleme ve teslimat:

