Açıklama
Soruşturma göndermek
Özellik:
1. Döndürülebilir Ray Işığı, ışının tam ihtiyaçlarınıza göre ince ayarını yapmanızı sağlayan çok yönlü, 360-derece dönebilen bir tasarıma sahiptir.
2. Dayanıklı yapısı ve yüksek kaliteli bileşenleri ile bu ray lambası, zorlu ortamlardaki ağır kullanıma dayanacak ve dayanacak şekilde üretilmiştir.
3. Av tüfeğinizin görünürlüğünü artırmak için veya ev savunması amacıyla kullanıyor olsanız da, Dönebilen Ray Işığı, işi her zaman doğru yapmak için ihtiyaç duyduğunuz esnekliği ve güvenilirliği sunar.
Şartname:
| Güç | 10W 12W |
| Giriş voltajı | AC85-265V |
| ŞNT | 3000K/ 4000K/ 5000K/ 6000K |
| Konut | Siyah veya Beyaz mevcut |
| LED çip | 10W 12W 15W 20W 30W LED COB |
| Ömür | 5000 |
| Işık Verimliliği | 140-160LM/W |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Kısılabilir | Evet |
| Başvuru | Rezidans/ofis/Müze/Galeri/Perakende Mağazası |
| Garanti | 5 yıl |
Detaylı görseller:



kullanım:


Hakkımızda:


paketleme ve teslimat:

