Ürün özellikleri:
1. LED ışığı, ürünlerin ve sanat eserlerinin otantik renklerini geliştirdiği için perakende ve sanat ortamlarını aydınlatmak için ideal olan etkileyici bir renk oluşturma endeksine (CRI) sahiptir.
2. 50.000 saate kadar sürecek şekilde tasarlanmış bu LED palet ışıklarının parlaklığını deneyimleyin.
ÜrünSpesifikasyon:
| Güç | 10W/20W/30W/40W/50W |
| Işın açısı | 30,45 derece |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Aydınlık verimlilik (LM/W) | 120lm/w, 140lm/w, 160lm/w |
| Renk Oluşturma Dizini (RA) | >80 or >95 |
| PF | >0.90 |
| Destek Dimmer | Triac Dimmable veya 0-10V Dimmable |
| Malzeme | Alüminyum+plastik |
| Giriş Voltajı (V) | 85-265V AC, 100-347 AC, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Yaşam (saat) | 50000 |
| garanti | 5 yıl |
| LED çip | SMD 2835 LED, Epistar, Samsung |
| Kapak | Beyaz renk ve siyah renk |
Ayrıntılı görüntüler:



30 watt LED pist ışığı, sergi alanları, mağazalar, müzeler, galeriler ve enerji tasarruflu ve ayarlanabilir aydınlatma talep eden çeşitli mekanlar için mükemmel bir aydınlatma çözümü sunar. Her birim, zarif ve modern bir atmosfer yayınlayan ayarlanabilir bir ışık açısı içeren şık bir tasarıma sahiptir ve onu çağdaş ortamlar için ideal bir geliştirme haline getirir.
Kullanım:



30 watt LED pist ışığı, perakende mağazaları, sergileri ve galerileri aydınlatmak için mükemmeldir, çünkü herhangi bir alanın ortamını güzel bir şekilde geliştirir. LED aydınlatma sadece enerjiyi korumakla kalmaz, aynı zamanda karbon ayak izinizi de en aza indirirken, enerji masraflarınızı önemli ölçüde azaltır.
LED aydınlatma, geleneksel seçenekleri dayanıklılıkta gölgede bırakır, bu da onu sergi alanları ve perakende mağazaları gibi hareketli ortamlar için ideal bir seçim haline getirir.
SSS:
1. Bir üretici veya ticaret şirketi iseniz?
Biz profesyonel bir LED ışık üreticisiyiz, ana ürünlerimiz LED güneş ışığı, LED dış mekan ışığı ve LED iç mekan ışığı.
2. Zamanlayıcı ile tavuk kümesi için ışık için minimum sipariş miktarı nedir?
Minimum miktar yok, herhangi bir miktar satın alabilirsiniz. Ancak, az sayıda, birim fiyatı biraz daha yüksek olacaktır.
3. Kendi pazar pozisyonumuz varsa destek alabilir miyiz?
Lütfen pazar talebiniz hakkındaki ayrıntılı zihninizi bize bildirin, sizin için en iyi çözümü bulmak için sizin için yararlı öneriler önereceğiz ve önereceğiz.
4. Hangi renk sıcaklığı mevcuttur?
3000-6500K'nın hepsi mevcut . 3000-3500 k Sıcak beyaz, 4000-4500K doğa beyaz, 6000-6500K serin beyaz.
