Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri:
1. Spot LED ray aydınlatması, kurulum ve kullanım çok yönlülüğü açısından ana avantajlardan biridir. Bu aydınlatma sisteminin kurulumu ve ayarlanması çeşitli ihtiyaç ve talepleri karşılayacak kadar basittir.
2. Bu aydınlatma sisteminin geleneksel aydınlatma sistemlerine göre enerji verimliliği de diğer bir avantajıdır. Bu aynı zamanda zamanla enerji harcamalarınızdan tasarruf edebileceğiniz anlamına da gelir.
ÜrünŞartname:
| Güç | 20W |
| Işın açısı | 30,45 derece |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 120LM/W |
| Destek Dimmer | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| Malzeme | Alüminyum + Plastik |
| Giriş Gerilimi(V) | 85-265V AC,100-347 AC,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Kapak | Beyaz renk ve Siyah renk |
Detaylı Görseller:



Kullanımı:



