Ürün Özellikleri:
1. 30W raylı ışıktaki enerji tasarruflu LED teknolojisi en dikkat çekici özelliklerinden biridir. LED ışıklar, olağanüstü verimlilikleri ve dayanıklılıkları nedeniyle her türlü aydınlatma kurulumu için harika bir yatırımdır. 30W LED raylı ışık ayrıca her odayı yeterince aydınlatan yüksek bir lümen çıkışına sahiptir.
2. 30W raylı ışığın bir diğer önemli özelliği çok yönlülüğüdür. Aydınlatma başlıkları, ışığı gerektiği yere odaklamak için ayarlanması kolay olduğundan, ürünleri, sanat eserlerini veya bir alandaki belirli bölümleri vurgulamak için mükemmeldir. Sıcak ve soğuk beyaz ışık arasında geçiş yapma seçeneğiyle mümkün kılınan özelleştirilmiş atmosfer, gereken ruh halini ayarlamak için idealdir.
ÜrünŞartname:
| Güç | 10W/20W/30W/40W/50W |
| Işın açısı | 30,45 derece |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Aydınlatma Verimliliği (LM/W) | 120LM/W, 140LM/W, 160LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | >80 or >95 |
| Malzeme | Alüminyum+Plastik |
| Giriş Voltajı(V) | 85-265V AC,100-347 AC, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Ömür (saat) | 50000 |
| garanti | 5 yıl |
| Led çip | SMD 2835 LED |
| Kapak | Beyaz renk ve Siyah renk |
Ayrıntılı Görseller:



Kullanım:



30W raylı ışık geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir ve showroom'larda, iş yerlerinde ve perakende mağazalarında ürünleri sergilemek için kullanılabilir. Özellikle sergilerin ve sanat eserlerinin dikkatli bir ışık dengesine ihtiyaç duyduğu galerilerde ve müzelerde çok beğenilirler.
30W raylı ışıkların şık görünümü, onu çağdaş ev aydınlatma tasarımları için de mükemmel hale getirir. Yemek odalarında, mutfaklarda ve yaşam alanlarında şık ama kullanışlı bir aydınlatma çözümü sağlamak için kullanılabilirler.
