Açıklama
Soruşturma göndermek
Özellik:
1. Daha aydınlık, daha profesyonel bir ambiyans için mağazanızı raylı aydınlatmalarımızla zenginleştirin.
2. Raylı aydınlatmalarımız kolayca monte edilir ve özel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirilebilir.
3. Verimli ve uzun ömürlü olan ray aydınlatmalarımız, mağazanızın estetiğini artırmanın uygun maliyetli bir yoludur.
şartname:
| Güç | 10W 12W 20W |
| Giriş voltajı | AC85-265V |
| ÇKT | 3000K/ 4000K/ 5000K/ 6000K |
| Konut | Siyah veya Beyaz mevcuttur |
| LED çipi | 10W 12W 15W 20W 30W LED COB |
| Ömür | 5000 |
| Işık Verimliliği | 140-160lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Kısılabilir | Evet |
| Başvuru | Konut/Ofis/Müze/Galeri/Perakende Mağaza |
| Garanti | 5 yıl |
Ayrıntılı görseller:



kullanım:


Hakkımızda:


paketleme&teslimat:

