Ürün Özellikleri:
1. Duvar raylı aydınlatma sisteminin zarif ve çağdaş formu, her türlü iç tasarım konseptine kolaylıkla uyum sağlar.
2. Sistem, güvenilir ve güçlü aydınlatma sağlayan birinci sınıf LED ışıklardan yararlanır. Hem çevreye faydalı hem de makul fiyatlı, uzun ömürlü, enerji tasarruflu ışıklar
3. Sistemi kullananlar hareketli rayları kullanarak ışıkların yönünü, açısını ve yoğunluğunu değiştirebilirler. Her türlü özel ihtiyaca basit bir şekilde uyum sağlayan geniş bir yelpazede değiştirilebilir aydınlatma seçenekleri sunar.
4. 30W duvar raylı aydınlatma sistemi hızlı ve kullanışlıdır çünkü daha az kablo gerektirir ve kurulumu kolaydır.
ÜrünŞartname:
| Güç | 10W/20W/30W/40W/50W |
| Işın açısı | 30,45 derece |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 120LM/W, 140LM/W, 160LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | >80 or >95 |
| PF | >0.90 |
| Destek Dimmer | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| Malzeme | Alüminyum + Plastik |
| Giriş Gerilimi(V) | {{0}V AC,100-347 AC,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| garanti | 5 yıl |
| Led çip | SMD 2835 LED, Epistar, Samsung |
| Kapak | Beyaz renk ve Siyah renk |
Detaylı Görseller:



30W güç çıkışı, her alanı canlandırmaya yetecek kadar aydınlatmayı garanti eder. Raylı sistem, az sayıda seçenek sunan sabit aydınlatma sistemlerine olan ihtiyacı ortadan kaldırıyor. Modern evler, mağazalar, galeriler, müzeler ve uyarlanabilir aydınlatmanın gerekli olduğu diğer yerler, 30W duvar raylı aydınlatmasını mükemmel bulacaktır.
Kullanımı:



1. Perakende Alanları: Sistemin değiştirilebilir rayları, belirli mal veya mekanların vurgulanması için idealdir. Ürünleri uygun bir ortamda öne çıkarmak için ideal ortam ortamını sunar.
2. Duvar raylı aydınlatma 30W sisteminin sunduğu değişken aydınlatma çözümü, müze ve galerilerin kolaylıkla çarpıcı aydınlatma efektleri üretmesine olanak tanır. Sürükleyici ve görsel açıdan muhteşem bir müze veya galeri deneyimi tasarlamak için idealdir.
3. Sistemin zarif ve çağdaş görünümü, onu çağdaş konut binaları için mükemmel bir seçim haline getirmektedir. Aydınlatma yönünü ve yoğunluğunu değiştirebilme kapasitesi, özelleştirilmiş bir ortam sağlar.
SSS:
1. Üretici veya ticaret şirketi iseniz?
Biz profesyonel bir LED ışık üreticisiyiz, ana ürünlerimiz LED Güneş Işığı, LED Dış Mekan Işığı ve LED İç Mekan Işığıdır.
2. Zamanlayıcılı Tavuk Kümesi Light için minimum sipariş miktarınız nedir?
Minimum miktar yoktur, istediğiniz miktarda satın alabilirsiniz. Ancak sayıları az olduğundan birim fiyatı biraz daha yüksek olacaktır.
3. Kendi pazar konumumuz varsa destek alabilir miyiz?
Lütfen pazar talebinizle ilgili ayrıntılı fikrinizi bize bildirin, sizin için en iyi çözümü bulmak için tartışıp yararlı öneriler sunacağız.
