Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri:
1. Üç anti-lamba güvenilir ve kararlıdır ve iş, aydınlatma etkisini sağlamak için kararlıdır ve titreşmez.
2. Üç LAMP önleyici su geçirmez performans, IP65 seviyesine ulaşan iyidir.
3. Üç Anti-ANTERAIR, çeşitli sert ortamlar için uygun olan su geçirmez, toz geçirmez ve şoka dayanıklı özelliklere sahiptir.
Spesifikasyon:
| Güç | 9W 12W 18W 23W 36W 40W |
| Giriş voltajı | AC85-265V, 100-277V AC |
| renk sıcaklığı | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| aydınlık akı | 120lm/w, 140lm/w, 160lm/w |
| Işın açısı | 180 |
| Tüp malzemeleri | Alüminyum gövde+ PC kapağı |
| Lamba tabanı | G13 |
| Boyut | 60cm 120cm 150cm |
| Kapak | Sütlü ve net kapak |
| cri | >80 |
| LED çip | Epistar 2835 |
| Garanti | 5 yıl |
| Ömür | 50000 saat |
| PF | >0.90 |
| Su geçirmez | IP65 |
Daha fazla ayrıntı:



Kullanım:


Yeraltı Otoparkı-Neme dayanıklı, toza dayanıklı, dayanıklı, bakım masraflarını en aza indirir.
Alışveriş merkezleri ve süpermarketler, ürün ekran etkinliğini artırmak için iyi renk oluşturma gerektirir.
