özellik:
1. Fabrikamızın üçlü geçirmez ışığı, toza, suya ve darbeye dayanıklı, yüksek kaliteli, dayanıklı aydınlatma çözümleri üretir.
2. Ürünlerimiz enerji tasarruflu LED teknolojisiyle donatılmış olup, uzun ömürlü ve uygun maliyetli aydınlatma sağlar.
3. Müşteri memnuniyetine olan bağlılığımızla ve çeşitli ticari ve endüstriyel uygulamalar için güvenilir, yüksek performanslı Tri-proof aydınlatma çözümleri sunmakla gurur duyuyoruz.
Şartname:
| Güç | 9W 12W 18W 23W 36W 40W |
| Giriş voltajı | AC85-265V, 100-277V AC |
| renk sıcaklığı | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| ışık akısı | 120LM/W, 140LM/W, 160LM/W |
| Işın açısı | 180 derece |
| Tüp Malzemeleri | Alüminyum Gövde + PC Kapak |
| Lamba tabanı | G13 |
| Boyut | 60CM 120CM 150CM |
| Güç | 20W 40W 50W/60W |
| Kapak | Sütlü ve şeffaf kapak |
| CRI | >80 |
| Led çip | Epistar 2835 |
| Garanti | 5 yıl |
| Ömür | 50000saat |
| PF | >0.90 |
| Su geçirmez | IP65,IP67 |
Ayrıntılı Görseller:





Paslanmaz çelik klipsler ve presle takılan braketler montajı ve bakımı kolaylaştırır.
Kullanım:

Hakkımızda:


Paketleme ve Teslimat:

