ÜrünSpesifikasyon:
| nut voltajı | AC100-277VAC 50Hz/60Hz |
| Güç (Watt) | 20W/40W/60W/80W |
| Ürün Boyutu (mm) | 2ft (600mm)/4ft (1200mm)/5ft (1500mm)/6ft (1800mm)/özel |
| Renk sıcaklığı | Sıcak Beyaz (3000K-4500K), Saf Beyaz (5000K-5500K), Soğuk Beyaz (6000K-6500K)/Özel |
| RGB | RGB İsteğe Bağlı/Özel |
| Aydınlık akı (LM) | 140lm/w ±% 10 |
| CRI (RA) | >85 |
| Ömür | 50000 saatten büyük veya eşit |
| Ivır zıvır | İp66/ip65/özel |
| ik | IK08/Custom |
| Malzeme | Alüminyum + PC/Özel |
| Sensör | Hareket Sensörü/Özel |
Ürünler Açıklama

Acil durum: Acil durum ayarları, daha güvenli. Yalıplı ışık, karanlık alan olmadan.
Sensör: Otomatik Algılama Fonksiyonu, Hızda Lamba Anahtarı T<0.5s, Energy saving and environmental friendly.
Dimmable: Müşterilerin seçmesi için tamamen kısaltılabilir, çeşitlendirilmiş ürün yapısı


Kullanım

1. Endüstriyel ortamlar: T8 tüp triproof ışığı, aydınlatmanın kullanıma ve sert koşullara dayanması gereken üretim tesislerinde, depolarda ve fabrikalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
2. Otoparklar: T8 tüp triproof ışığının güçlü ve güvenilir özellikleri, nem ve sıcaklık dalgalanmalarına dayanabileceği için otoparklarda ve garajlarda dış mekan aydınlatması için mükemmel bir seçim haline getirir.
3. Gıda İşleme Tesisleri: T8 tüp triproof ışığı, hijyen ve temizliğin gerekli olduğu gıda işleme ayarlarında yaygın olarak kullanılır, çünkü performansından ödün vermeden kolayca temizlenebilir ve sterilize edilebilir.
Şirketimiz
Tarihimiz:Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünlerinin üretilmesinde profesyonel bir üreticidir, bir bütün olarak yüksek teknoloji ürünü ürünlerin tasarımını, geliştirilmesini, üretimini ve satışını entegre eder. Fabrikamız 2010 yılında kuruldu, Shenzhen'de bulunuyor.
Sertifikalarımız:ISO9001, ISO4001, ETL, DLC, TUV, CE, EMC, LVD, SAA, FCC CB ROHS ve patent sertifikaları elde ediyoruz.

