Açıklama
Soruşturma göndermek

- Özellikler
1. Az enerji harcayarak çok fazla ışık üretmek. Üç 60-watt'a ihtiyaç duyan ve balast gerektirmeyen eski floresan tüplerin ideal alternatifidir.
2. IP65 sertifikasına sahip bu su geçirmez 4-ayak LED ışığı, su jetlerinden ve tozdan etkilenmez.
3. Aşındırıcı olmayan polikarbonat (PC) kabuğu ve paslanmaz çelik kilit ve klipsleri nedeniyle ıslak, nemli ve tozlu ortamlara uygundur.
- Şartname
| Işık verimliliği | 90 lm/ağırlık |
| Güç | 20W,40W,60W,80W,100W |
| Renk Sıcaklığı | 3000K-5000K |
| Giriş voltajı | AC 85-265V |
| CRI | 80 |
| Ömür | 50000 |
| Su geçirmez | IP65 |
| Garanti | 5 yıl |
| Kapak malzemesi | bilgisayar |
- Daha fazla ayrıntı



- Uygulamalar

- Şirketimiz


