
Ürün Açıklaması
1. Yüksek Kaliteli SMD 2835 İsteğe Bağlı Işık Verimliliği ve CCT Cipsleri
2. 2G11 Tabanlı Tek Uçlu Giriş, Işık Titreyen IC Sürücüsü Yok
3. Yüksek İletimli Şeffaf Cam / Buzlu PC Kapağı, Havacılık Alüminyum Gövdesine Takılı
4.Dahili Sürücü Oluşturun, Devreyi Balasttan Kurtarın
5.Ömrü 30,000 saat. 2 Yıl Garantili
| Giriş gerilimi | 85-265V |
| Güç tüketimi | 24W |
| Renk | Gün Işığı 6000K, Soğuk Beyaz 4000K, Sıcak Beyaz 3000K |
| Renk Sıcaklığı | 6000k, 4000k, 3000k |
| Ömür | >50,000 saat |
| Çalışma sıcaklığı | -10 dereceden artı 45 dereceye |
| Depolama sıcaklığı | -10 dereceden artı 65 dereceye |
| Lümen | 1800lm, 1710lm, 1620lm |
| sertifikalar | CE, RoHS, FCC, WEEE |
| Işın açısı | 120 derece |
| LED Çip Akımı | 18-19mA |
| CRI | >80 |
Daha fazla resim:




Başvuru

SSS
1. 2G11 LED lamba nedir?
C: 2G11 LED lamba, 2G11 soket kullanan armatürlere uyacak şekilde tasarlanmış bir LED ışık türüdür. Bu lambalar, geleneksel floresan lambalara kıyasla yüksek enerji verimliliği ve uzun ömürlü performans sunar.
2. 24w LED PLL 2G11 lamba kaç watt harcar?
A: 24w LED PLL 2G11 lambası 24 watt güç kullanır.
3. 24w LED PLL 2G11 lambasının tipik ömrü ne kadardır?
C: 24w LED PLL 2G11 lambasının tipik ömrü, lambanın kalitesine ve kullanım koşullarına bağlı olarak 50000 saate kadardır.
