ÜrünSpesifikasyon:
| Güç | 9W / 10W / 18W / 20W / 23W / 25W |
| Boyut | 60cm/2ft, 120cm/4ft, 150cm/5ft, |
| Işın açısı | 120-180 derece |
| Renk Oluşturma Dizini (RA) | >83 or >90 |
| Renk sıcaklığı | 3000K-6000K |
| PF | >0.90 |
| Destek Dimmer | Triac Dimmable veya 0-10V Dimmable |
| Flicker Free | Titreşim yok |
| Malzeme | Alüminyum gövde+ PC kapağı |
| Giriş Voltajı (V) | 85-265V AC, 100-277 AC, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Yaşam (saat) | 50000 saat |
| garanti | 5 yıl |
| Lamba tabanı | G13 |
Ürünler Açıklama

Özellik:
1. G13 LED tüp lambası, konsantre görevler için canlı ve uyarıcı aydınlatma içinde yatıştırıcı bir gece için sıcak ve misafirperver bir ortam oluşturmak için idealdir.
2. Bu LED tüp lambası, dikkate değer enerji verimliliği ve uzun bir ömür ile birlikte CCT ayarlanabilir özelliklere sahiptir.
3. Bir ömür 50.000 saate kadar ulaşan bu G13 LED tüp lambası yıllarca güvenilir ve tutarlı aydınlatmayı garanti eder.


Kullanım

G13 LED tüp lambası, ayarlanabilir CCT ile çeşitli uygulamalar için mükemmeldir. Bu çok yönlü aydınlatma çözümü, ofisler, konferans salonları, perakende alanları ve restoranlar dahil olmak üzere çok çeşitli ayarları geliştirebilir. Kuruluşunuzda sıcak beyaz aydınlatma ile dostça bir atmosfer oluşturun veya üretkenliği artırın ve serin beyaz aydınlatma ile çalışma alanınıza odaklanın.
Şirketimiz
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd 2010 yılında kurulmuştur. Tasarım, Ar-Ge, iç ve açık aydınlatma ürünlerinin üretimini ve satışlarını entegre eden ulusal bir yüksek teknoloji işletmesidir ve ayrıca OEM, ODM yapabilir.
Ayrıca profesyonel aydınlatma çözümleri ve diğer entegre hizmetler sunuyoruz. Benwei, müşterileriyle çalışmak için "önce kalite" felsefesinde ısrar ediyor, müşterilerimiz Avrupa, Amerika, Asya, Avustralya, Güney Afrika ve diğer ülkeleri kapsıyor, aydınlatma pazarında lider bir pozisyonda bulundu ve müşterilerin güvenini kazandı.

SSS
S: Kaliteyi nasıl sağlıyorsunuz?
C: Üç QC işlemi alıyoruz: 1. Hammaddeler için; 2. Üretimin yarısına; 3. 12 saat yaşlandıktan sonra bir tek tek bir test.
S: Garanti zamanında bizim tarafımızda herhangi bir kalite problemi varsa nasıl yapılır?
C: İlk olarak, kanıt olarak fotoğraf çekin ve bize gönderin. Yenilerini ücretsiz olarak değiştireceğiz.
S: OEM veya ODM kabul edildi mi?
C: Evet, OEM & ODM yapabiliriz, ışıkta logo veya her ikisi de mevcuttur.
