özellik:
İlk olarak, 40w LED Tüp ışık çevre-dostu ve enerji açısından-verimlidir. Geleneksel floresan tüplerle karşılaştırıldığında daha az enerji tüketir ve daha uzun ömürlüdür; bu da karbon ayak izini azaltır ve elektrik faturalarından tasarruf sağlar. Üstelik zararlı UV veya IR radyasyonu yaymaz ve cıva veya kurşun gibi toksik elementler içermez.
İkincisi, LED Tüp ışığı 40w mükemmel aydınlatma performansına sahiptir. Görünürlüğü artıran ve göz yorgunluğunu azaltan parlak ve net ışık yayar. Doğal ve canlı renkler sağlayan yüksek renksel geriverim indeksine (CRI) sahiptir, bu da onu evlerden ofislere, hastanelere ve perakende satış alanlarına kadar çeşitli ortamlar için ideal kılar.
Bugün deneyin ve aydınlatma ihtiyaçlarınızda yaratabileceği farkı deneyimleyin.
Şartname:
| Güç | 10W / 12W / 16W / 28W / 32W / 40W / 72W |
| Boyut | 30cm, 60cm, 120cm, 150cm, 240cm |
| Işın açısı | 180 derece |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 120LM/W, 140LM/W, 160LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | >80 or >95 |
| PF | >0.90 |
| Destek Dimmer | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC kapağı |
| Giriş Gerilimi(V) | 85-265V AC,100-347 AC,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Led çip | SMD 2835 LED, Epistar, Samsung |
| Kapak | Sütlü / Buzlu ve şeffaf kapak |
| Aksesuar | IP40 |
Detaylı Görseller:





Akıllı IC sabit akımı.
Kullanımı:

LED tüp lambalar 40w bahçe, yürüyüş yolları, otopark gibi dış mekanlarda kullanılabilir.
Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
Paketleme ve Teslimat:

SSS:
1.Nakliye seçenekleriniz ve maliyetleriniz nelerdir?
C: Varış noktasına ve siparişin boyutuna ve ağırlığına bağlı olarak çeşitli nakliye seçenekleri sunuyoruz.
2. Ödeme koşullarınız nelerdir?
C: Banka havalesi, kredi kartı ve PayPal dahil olmak üzere çeşitli ödeme türlerini kabul ediyoruz.
3. LED tüpünüz balast veya starter ile uyumlu mu?
C: Kurulumdan önce balast ve marş motorunu baypas etmeniz (çıkarmanız) GEREKİR.
