Daha fazla özellik:
1. Kurulum bir esintidir: 4 pimli LED tüp ışığı kolayca kurulacak şekilde yapılır, bu nedenle mevcut aydınlatmanızı yükseltmenin hızlı ve kolay bir yoludur.
2. Anında başlar: Dört pimli LED tüp ışıkları, standart floresan tüplerin aksine saniyeler içinde mırıldanmaz veya titremez ve tam parlaklık elde etmez.
3. Parlaklığı ayarlamak için seçenekler: Bazı LED tüp ışıklarının parlaklık seviyesini ayarlayarak farklı aydınlatma ruh halleri oluşturabilirsiniz.
4. Çeşitli boyutlarda mevcuttur: 4 pimli LED tüp ışığı, çeşitli boyutlarda yapılır ve çok çeşitli uygulamalarda ve aydınlatma armatürlerinde kullanılmasına izin verir.
5. Çevre dostu: Işık yayan diyot teknolojisi, cıva içermediği ve daha az ısı ürettiği için aydınlatma için sürdürülebilir ve çevre dostu bir seçimdir.
6. Dört pimli olan Tüp Işıkları, renklerin daha canlı ve gerçekçi görünmesini sağlayan yüksek renk oluşturma endeksine sahiptir . 8.
7.
8. Daha büyük bir açık maliyete rağmen, LED tüp ışıkları, düşük enerji kullanımı ve bakım gereksinimleri nedeniyle uzun vadede standart floresan tüplerden daha uygun maliyetlidir.
Spesifikasyon:
| Güç | 9W 18W 23W 25W |
| Boyut | 60cm 120cm 150cm |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 4000-7000K |
| Aydınlık verimlilik (LM/W) | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| Renk Oluşturma Dizini (RA) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Işın açısı | 180 |
| Malzeme | Alüminyum gövde+ PC kapağı |
| Giriş Voltajı (V) | TRIAC Dimmable 220V AC veya 110V AC, 0-10V Dimmable AC85-265V |
| Yaşam (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| LED çip | Epistar 2835 |
| Özellik | Flicker Free |

Ayrıntılı Resim








