Ürün Özellikleri:
1. Araba veya adam alana girdiğinde LED tüp tam parlaklıkta olacak, adam veya araba alandan uzaklaştıktan sonra 30 saniye/60 saniye/120 saniye/10 dakika çalışmaya devam edecek ve son olarak bekleme modunda 2- 3 watt'a ulaşacaktır.
2. Radar Sensörü LED tüpünü zımparalayarak %90'a varan enerji tasarrufu sağlanabilir.
3. Her bir radar sensörü-led tüpü arasındaki mesafe 3 metreden fazla ise parazit oluşacaktır.
ÜrünŞartname:
| Güç | 9W/10W/12W/14W/18W/20W/23W/25W |
| Boyut | 60cm 90cm 120cm 150cm |
| Işın açısı | 120 derece |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Aydınlatma Verimliliği (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | 80-83RA veya 95-98RA |
| PF | >0.95 |
| Destek Dimmer | Triac kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC Kapak |
| Giriş Voltajı(V) | AC85-265V, AC100-277, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Özellik | Mikrodalga Sensörü |
Ayrıntılı Görseller:







Dış mekan ışıkları, evlerin, binaların ve manzaraların dışını aydınlatmak için olmazsa olmazdır. Geceleri güvenliği ve emniyeti artırmanın etkili bir yoludur ve aynı zamanda herhangi bir dış mekana estetik bir çekicilik katar. Ancak, dış mekan ışıklarını gün boyunca veya tüm gece açık bırakmak israf ve pahalı olabilir. Işık sensörleri tam da burada devreye girer.
Dış mekan aydınlatmaları için bir ışık sensörü, belirli bir konumda bulunan ışık miktarını algılayan elektronik bir cihazdır. Doğal güneş ışığının seviyesini algılayarak ve artık gerekli olmadığında dış mekan ışığını kapatarak çalışır. Bir ışık sensörü ayrıca bahçe aydınlatması, su özellikleri ve sulama sistemleri gibi diğer dış mekan elektrikli cihazlarını da kontrol edebilir.
Dış mekan aydınlatmalarında ışık sensörleri kullanmanın sayısız faydası vardır. Öncelikle, elektrik tüketimini azaltarak enerji tasarrufu sağlar. Dış mekan aydınlatmaları çok fazla güç tüketebilir ve birçok ev sahibi bunları uzun süre açık bırakır. Dış mekan aydınlatmaları için bir ışık sensörü kullanarak elektrik tasarrufu sağlanabilir ve böylece enerji faturaları azaltılabilir. İkincisi, dış mekan aydınlatmasının ömrünü uzatır. Uzun süre açık bırakılan dış mekan aydınlatmaları aşınmaya ve yıpranmaya daha yatkındır, buna karşın yalnızca gerektiğinde açılan dış mekan aydınlatmaları daha uzun süre dayanır. Son olarak, rahatlık sağlar. Ev sahipleri, her gün açıp kapatmak zorunda kalmadan dış mekan aydınlatmalarının keyfini çıkarabilirler.
Kullanım:


Dış mekan aydınlatmaları için ışık sensörleri çeşitli uygulamalarda kullanılabilir. Örneğin, sokak lambalarında, güvenlik aydınlatmalarında, bahçe lambalarında ve projektörlerde kullanılabilirler. Sokak lambalarında, ışık sensörleri parlaklık seviyelerini mevcut doğal ışık miktarına göre düzenleyebilir. Güvenlik aydınlatmasında, sensörler hareketi algılayabilir ve bir nesne veya kişi algılandığında ışığı açabilir. Bahçe lambalarında, sensörler günün saatine göre farklı aydınlatma modları ayarlamak için kullanılabilir. Son olarak, projektörlerde, sensörler belirli bir alanda gereken ışık yoğunluğunun derecesini kontrol etmek için kullanılabilir.
Paketleme ve Teslimat:

