Açıklama
Soruşturma göndermek

| Ürün Açıklaması | Entegre olmayan kompakt flüoresan lamba şekli biaks - 2G11 - 18 W - 2700 K |
| ışık kaynağı türü | Entegre kompakt flüoresan lamba yok |
| Biçim | Biaks |
| Fiş tipi | 2G11 |
| Güç | 18 W |
| Enerji verimliliği sınıfı | G |
| Renk sıcaklığı | 2700 K |
| parlaklık gücü | 1200 lümen |
| Göz kamaştırıcı | Evet |
Ayrıntılı Görüntü Ekranı












