Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri:
1. Dayanıklılık: LED 12-volt yüzme havuzu lambaları 50,000 saate kadar dayanabilir ve bu sayede değiştirme sıklığı en aza indirilir.
2. Kişiselleştirme: 12- voltluk yüzme havuzu lambaları çeşitli tonlarda mevcuttur ve havuzunuzun estetiğini ve atmosferini en iyi tamamlayanı seçmenize olanak tanır.
ÜrünŞartname:
| LED çipi | Epistar / SMD2835 |
| IP Derecelendirmesi | IP68 Su Geçirmez |
| Giriş voltajı | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Işık etkinliği | 110-120lm/W |
| Güç | 18W/36W/40W/48W/50W/56W |
| İşlev | RGB+CCT Değiştirme+Kısımlama |
| Renk sıcaklığı | RGBW veya sıcak beyaz, doğal beyaz, soğuk beyaz |
| Malzeme | Alüminyum +PMMA |
Ayrıntılı Görseller:





Kullanım:

