Açıklama
Soruşturma göndermek

Renk Değiştiren Led Dalgıç Işık
Yüksek koy, alçak koy, yüzme havuzları ve yüksek çıkışlı aydınlatmanın gerekli olduğu her yer için idealdir.
ÖZELLİKLER
YÜKSEK KALİTE ABS MALZEME
YÜKSEK SICAKLIK, KOROZYON DİRENCİ, UZUN ÖMÜRLÜ
YÜKSEK KALİTE PC MASKESİ
PATLAMAYA DAYANIKLI VE SU GEÇİRMEZ,
YÜKSEK İLETİM
YAPIŞTIRICI KAPLAMA TEKNOLOJİSİ
SU GİRİŞİNE ETKİLİ DİRENÇ, LAMBALARIN ÖMRÜNÜ UZATIN
ÖZELLİK
| Güç: | 45W |
| Gerilim girişi: | AC12V |
| Lümen: | 4500 lms |
| Boyut: | 1,2"/30mmx0,23"/Y6mm |
| Güç kablosu uzunluğu: | 4,9 Ft/1,5 m |
| İş hayatı: | 50000H |
| Işın açısı: | 120 derece |
| Denetleyici pili: | 23A,12V(dahil değildir) |
DETAYLI GÖRÜNTÜ












