
Özellikler:
● Korozyon Önleyici Paslanmaz Çelik 304
● Tescilli Optik Teknolojisi
● RGB Modeli, DMX512'yi kullanır
● IP68 Su Geçirmezlik Oranı
● Kurulumu ve Montajı Kolay
● CREE/OSRAM LED'leri
● 5 Yıla Kadar Garanti
Şartname:
| Ürün adı | 12W LED Sualtı Işıkları |
| Giriş gerilimi | DC12/24V |
| Güç | 12W |
| LED Çip | Cree/Osram/Bridgelux |
| Işın açısı | 15 derece – 60 derece Opsiyonel |
| SKK | 2700K-6500K/RGB |
| CRI | 82 artı |
| IP Oranı | IP68 |
| Anma Saatleri | 50000 artı |
| Çalışma sıcaklığı | -30 derece - artı 55 derece |
12W LED Sualtı Işıklarının Tanımı:
BENWEI tarafından üretilen su altı LED ışıkları parlak, enerji tasarruflu ve çekici bir tarza sahiptir ve bu da onları hemen hemen her uygulama için mükemmel kılar. Çeşme, yüzme havuzu, gölet, şelale vb. kurulum için idealdir.









SSS
S: fabrika veya ticaret şirketi misiniz?
C: Biz bir fabrikayız ve aynı zamanda ihracat yapıyoruz. fabrika artı ticaret demektir. Çin'de 10 yılı aşkın bir süredir temizlik ürünleri konusunda uzmanız.
S: Ürün kalite sertifikanız nedir?
A: ISO2000 kalite sistem sertifikasını ve BSCI sertifikasını geçtik.
S: Numuneyi nasıl alabilirim?
A: size ücretsiz numune sağlayabiliriz, sadece navlun için ödeme yapmanız gerekir. Bir dahaki sefere sipariş verdiğinizde size tam olarak iade edilecek olan düşük fiyat ve yüksek ulaşım verimliliği ile uluslararası ekspres seçeceğiz.

