
Özellikler:
● Yüzme havuzu ışığı, su altında sabit ve sürdürülebilir aydınlatma sağlar, mükemmel su geçirmezlik performansı onu daha dayanıklı hale getirir.
● Su altı led ışık kaynağı çeşitli ışık renkleri, sıcak beyaz/soğuk/beyaz/kırmızı/yeşil/mavi/RGB.
● Duvara Sıva Üstü Stil, Niş Gerekmez.
Şartname:
| Ürün adı | 24W havuz aydınlatması |
| güç | 24W |
| Lamba Işık Verimliliği(lm/w) | 180 |
| Giriş Voltajı(V) | AC12V |
| Su Geçirmezlik Seviyesi | IP68 |
| Renk Sıcaklığı(CCT) | 3500-6000 |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | 80'den büyük veya eşit |
| Sertifikasyon | RoHS, cc |
Tanım:









SSS
1) En çok satan ürünler nelerdir?
- LED yüzme havuzu ışığı
- LED çeşme ışığı
- LED bahçe lambası
- LED sokak lambası
- LED projektör
-LED duvar lambası
-LED duvar yıkayıcı ışığı
-Dış mekan su geçirmez LED Lambalar
2) BENWEI aydınlatmasının avantajı nedir?
BENWEI Lighting Technology Co., Ltd önde gelen LED Aydınlatma Üreticilerinden biri olarak, birçok harika ürünümüz var.
Çözümü, en kısa teslim süresini ve müşteriye en kaliteli ürünleri desteklemek için başarılı deneyimler.
Nasıl olmasını istediğinize dair bir planınız veya sadece bir vizyonunuz varsa, size bir aydınlatma konusunda tavsiye vermekten mutluluk duyarız.
tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve iç ve dış yaşam ortamınızın keyfini çıkarmanızı sağlayan bir düzen.
3) BENWEI aydınlatması için ana pazar nedir?
Ticari bir aydınlatma tedarikçisi olarak, ana pazarımız Avrupa, Japonya, ABD ve Avustralya'dır, çünkü bu ülkeler en yüksek taleptedir.
kaliteli ürünler. Ancak Asya pazarında da bazı iyi deneyimlerimiz var.
4) LED ürünleriniz için genellikle hangi LED'leri kullanıyorsunuz?
Yüksek güçlü LED aydınlatma armatürleri için ağırlıklı olarak Cree ve Edison ledleri kullanıyoruz. Bazı yüksek parlaklıklar da kullanıyoruz. daha fazla kullanmayı da düşünüyoruz
Sharp gibi multi-chip LED markaları, multi-chip teknolojisi olarak üreticiler tarafından yoğun bir şekilde kullanılacaktır.
5) siparişi verirsem teslim süreniz nedir?
Normalde teslimat süremiz, ödeme onaylandıktan sonra 3-5günlerdir. Ancak, üretim işimiz ağırsa bu biraz daha uzun sürer.
6) OEM siparişini yapabilir misiniz?
Önceki deneyimlerimize dayanarak, BENWEI, OEM işinde birçok başarılı deneyime sahiptir.
7) Ürünlerinizin garantisi nedir?
Farklı ürün çeşitleri için 3 ve 5 yıl garantimiz bulunmaktadır. Dönem boyunca, müşterilerin ürünü gösteren onayı varsa
kalite sorunları ve mühendislerimiz tarafından onaylanırsa, müşterilerden arızalı parçaları geri göndermelerini ve yenilerini değiştirmelerini isteriz.
nakliye ücreti tarafımızdan ödenen ürünler.

