Ürün Özellikleri:
Üç geçirmez lamba, benzersiz performans özellikleri nedeniyle oldukça tercih edilir ve bu da onları en sık kullanılan aydınlatma cihazlarından biri yapar. Patlamaya dayanıklı, toza dayanıklı ve suya daldırılabilen özel aydınlatma armatürleri "üç geçirmez lambalar" olarak bilinir. Başlıca performans özellikleri arasında yüksek parlaklık, dayanıklılık, toz geçirmezlik ve patlamaya dayanıklılık yer alır. Üç geçirmez fener, olağanüstü toz geçirmezlik özellikleri gösterir. Aydınlatma ekipmanının iç bütünlüğünü sağlamak ve çöl, şantiye, maden gibi tozlu ortamlarda uzun süre sürekli çalışabilmek için üç geçirmez lamba, toz geçirmezlik özelliğini tam olarak kullanır. -proof lamba patlamaya karşı dayanıklıdır, bu da yüksek derecede yanıcı ve patlayıcı ortamlarda insan hayatı veya malı için risk oluşturmadan kullanılmasını sağlar. Üç korumalı lambanın patlamaya dayanıklılık performansı, lambanın patlamaya dayanıklılık gereksinimlerini karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış patlamaya dayanıklı özel malzemelerin ve yapıların kullanılması nedeniyle olağanüstüdür.
ÜrünŞartname:
| üç geçirmez | |
| Güç | 9W 12W 18W 23W 36W 40W |
| Giriş voltajı | AC85-265V, 100-277V AC |
| renk sıcaklığı | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Boyut | 60CM 120CM 150CM |
| Kapak | Sütlü ve şeffaf kapak |
| Led çip | Epistar 2835 |
| Ömür | 50000 saat |
| PF | >0.90 |
| Su geçirmez | IP65 |
Hizmetimiz:
Kaliteyi test etmek için küçük MOQ, 2 adet mevcuttur.
1. Özel etiket mevcuttur, kendi markanızı yapmanıza yardımcı olabiliriz.
2. Zamanında teslimat: numuneler:2-3 iş günü. Toplu ürünler: Miktarınıza bağlı olarak 10-25 iş günü.
3. Özelleştirilmiş Kutular mevcuttur: Adedi, 1000PCS.
4. İhtiyacınıza göre özelleştirilmiş detay özellikleri.
5. İyi servis sonrası, müşterilerimizin başa çıkmasına yardımcı olacağımız ürünlerle ilgili herhangi bir soru.
6. Broyler Tavukları için Aydınlatma CE/RoHS/EMC/ETL/TUV'u geçebilir
7. Sıkı kalite kontrol: Hammaddelerin satın alınmasından itibaren ürünlerin kalitesini her zaman ilk sıraya koyarız
Tüm süreç boyunca ürün kalitesini sağlamak için katı gereksinimlerimiz var. Ayrıca en az 5 kat kalite testimiz var.
Detaylı Görseller:


