Ürün Özellikleri:
LED ışık şeritlerinin avantajları arasında saf renk, yumuşaklık, enerji tasarrufu, çevre koruma, güvenlik, kolay kurulum, uzun servis ömrü vb. yer alır:
1. Saf renk.
LED yumuşak ışık şeridi, ışık yayan eleman olarak yüksek parlaklıktaki yama LED'ini benimser, dolayısıyla saf, yumuşak ve parlamayan ışık rengiyle LED ışık yayan elemanın avantajlarına sahiptir. Hem dekoratif hem de aydınlatma amaçlı kullanılabilir.
2. Çevrenin korunması.
Hem LED hem de FPC, geri dönüştürülebilen ve yoğun kullanım nedeniyle kirliliğe veya çevreye zarar vermeyecek çevre dostu malzemelerden yapılmıştır.
3. Enerji tasarrufu.
1210 LED şeridin gücü metre başına yalnızca 4,8W iken 5050 LED şeridin gücü metre başına 7,2W'tır. Geleneksel aydınlatma ve dekoratif armatürlerle karşılaştırıldığında, güç birkaç kat daha düşüktür, ancak etki çok daha iyidir.
Üretim Detayı:
| led şerit | |
| Güç | Metre başına 10W |
| IP Derecelendirmesi | IP40 veya IP65 Su Geçirmez |
| Giriş voltajı | 85-265V veya 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Işık etkinliği | {{0}lm/W |
| Çalışma sıcaklığı | -20 derece ~ 50 derece |
| Boyut | 5000*5mm, Genişlik 5mm |
| Işın açısı | 120 derece |
| Ömür | 50000 saat |
| Garanti | 5 yıl |
| Sertifikalı | TÜV, CE, ROHS |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
AyrıntılıGörseller:


SSS
Led ışığın çalışma sıcaklığı nedir?
-20 derece ~ 50 derece
