Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri:
1. Yüksek kararlılık ve düşük güç tüketimi.
2. Lambanın içinde tamamen su geçirmez reçine vardır.
3. Braket ile kurulum basittir ve tipik havuz armatürüne uyar.
4. Yüksek kaliteli, son derece parlak LED ışık boncuklarından yapılmıştır.
ÜrünÖzel:
| Güç | 12W 18W 24W 30W 40W |
| Renk Sıcaklığı(CCT) | 3000-6000K |
| Işık kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| Destek Karartıcı | Evet |
| Aydınlatma çözümleri hizmeti | Proje Kurulumu |
| Kullanım ömrü (saat) | 50000 |
| Giriş Voltajı(V) | AC/DC 12V/24V |
| Lamba Işık Akısı(lm) | 120 lm/ağırlık; 140 lm/ağırlık; 160 lm/ağırlık |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Çalışma Sıcaklığı (derece) | -20~45 |
Ayrıntılı Görüntüler:




kullanım



