Ürün Özellikleri:
1. Sualtı balıkçılık ışıkları çeşitli hava ve su koşullarında kullanılabilir. Bu ışıklar, amaçlanan kullanıma göre değişen parlaklık seviyeleriyle mavi, yeşil ve beyaz tonlarda mevcuttur.
2. Bazı versiyonlardaki dahili zamanlayıcı, ışığın tam olarak ne zaman yanacağını programlamanıza bile olanak tanır. Bu, gün doğumundan önce göle çıkmak isteyen balıkçılar için balıkçılık ekipmanlarını ve aydınlatmayı ayarlamayı kolaylaştırır.
ÜrünŞartname:
| IP Derecelendirmesi | IP68 Su Geçirmez |
| Giriş voltajı | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Işık etkinliği | 110-120lm/W |
| Güç | 18W/36W/40W/48W/50W/56W |
| İşlev | RGB+CCT Değiştirme+Kısımlama |
| Renk sıcaklığı | RGBW |
| Malzeme | Alüminyum +PMMA |
| Işın açısı | 120 derece |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Ayrıntılı Görseller:





Balıkçılar su altı balıkçılık ışıklarını giderek daha fazla kullanmaya başlıyor. Balık tutma yerinize balık çekmek için bu özel ışıkları kullanırsanız hedef türlerinizi yakalamanız daha basit olacaktır. Modern LED teknolojisi su altı balıkçılık ışıklarını daha etkili, daha parlak ve enerji tasarruflu hale getirmiştir.
Kullanım:

Sualtı balıkçılık ışıklarının tatlı su ve tuzlu su balıkçılığı dahil olmak üzere birçok kullanımı vardır. Yem balıklarını ve planktonları çektikleri için, yayın balığı, walleye, crappie, levrek ve panfish gibi yırtıcı balıkları çektikleri için, özellikle gece balık tutarken faydalıdırlar.
Sualtı balıkçılık ışıklarını kullanarak balık tutmanın trolleme, sürüklenme ve çapalama gibi birçok yolu vardır. Bazı balıkçılar balıkları kıyıya daha yakın çekmek için onları kıyıdan bile kullanırlar.
