Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri:
1. Havuz ışıkları, 30000 saatten fazla çalışma ömrüne sahip güçlü SMD2835 81 LED'ler kullanır. Basit kurulum. Duvara sıva üstü stilin basit bir kurulum süreci vardır.
2. Havuz lambasının giriş voltajı DC 12V'dir, bu nedenle not alın. Daha yüksek voltajla kullanıldığında ışık zarar göreceğinden, lamba DC 110V/220V - DC 12V LED trafoya bağlanmalıdır.
3. Yaygın Kullanım: Balık havuzları, su özellikleri, spa masaj havuzları ve yüzme havuzları gibi yerlerde.
ÜrünÖzel:
| Işık kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| Güç | 12W 18W 24W |
| malzeme | ABS UV |
| açık renk | Sarı/beyaz/RGB/RGB |
| Güç faktörü | >yüzde 90 |
| stil | Modern |
| Su geçirmez seviye | IP68 |
| Kullanım ömrü (saat) | 50000 |
| Giriş Voltajı(V) | AC/DC 12V/24V |
| Lamba Işık Akısı(lm) | 140 lm/ağırlık; 160 lm/ağırlık |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Çalışma Sıcaklığı (derece) | -20~50 |
Ayrıntılı Görüntüler:




kullanım


