Ürün Özellikleri:
1. Su havuzu ışıklarının temel özellikleri arasında dayanıklılık, su geçirmezlik, parlaklık ve esneklik bulunur.
2. Yağmur, kar, rüzgar gibi zorlu hava koşullarına dayanabilecek sağlam malzemelerden yapılmıştır.
3. Işıklar tamamen suya daldırılabilecek şekilde tasarlanmıştır, bu da onların hasar görmeden su altına yerleştirilebileceği anlamına gelir.
4. Havuzda çarpıcı bir görsel efekt sağlayan parlak ve renkli bir ışık yayarlar.
5. Işıklar da esnektir ve aydınlatma efektlerini ve renklerini tercihlerinize göre ayarlamanıza olanak tanır.
ÜrünŞartname:
| LED çip | Epistar / SMD2835 |
| IP Derecelendirmesi | IP68 Su Geçirmez |
| Giriş voltajı | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Işık etkinliği | 110-120lm/W |
| Güç | 18W/36W/40W/48W/50W/56W |
| İşlev | RGB+CCT Değiştirme+karartma |
| Renk sıcaklığı | RGBW veya sıcak beyaz, doğal beyaz, soğuk beyaz |
| Malzeme | Alüminyum + PMMA |
| Işın açısı | 120 derece |
| Ömür | 50000 saat |
| Garanti | 5 yıl |
| Çerçeve Kapağı | Beyaz |
| Sertifikalı | TÜV, CE, ROHS |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Detaylı Görseller:





Yüzme havuzlarında bulunan su basıncına, sıcaklığa ve kimyasallara dayanabilen birinci sınıf malzemelerden üretilen su havuzu lambaları, ışıkların değişen formları, boyutları ve renkleri havuzun tasarımını ve tarzını tamamlıyor. Güneş enerjisi veya elektrikle çalıştırıldıkları için çevreye faydalı ve enerji açısından verimlidirler. Çoğu su havuzu lambası, aydınlatma efektlerini ve renkleri değiştirmenize olanak tanıyan bir uzaktan kumandayla birlikte gelir; kurulumu kolaydır.
Kullanımı:

Su havuzu ışıkları yüzme havuzlarında, çeşmelerde, göletlerde, jakuzilerde ve diğer su özelliklerinde kullanım alanı bulur. Su özelliğinin ambiyansını iyileştirmeye ve huzurlu ve davetkar bir ortam sağlamaya yardımcı olurlar. Havuzun derinliğini görmeye ve kazaları önlemeye yardımcı olduğundan su havuzu ışıkları güvenlik amaçlı da kullanılabilir. Havuz partileri ve buluşmalar gibi eğlence etkinlikleri için de kullanılabilirler.
