Ürün Özellikleri:
1. Bu LED duvar yıkayıcı ışığı, watt başına 140 lümenlik inanılmaz bir verimlilik oranına sahiptir; bu da onu geleneksel aydınlatma armatürlerinden üç kata kadar daha verimli hale getirir.
2. 50.000 saatten fazla kullanım ömrüne sahip olan LED duvar yıkayıcı ışık, diğer geleneksel aydınlatma armatürlerinden daha uzun ömürlü olacak ve daha az onarıma ihtiyaç duyacak, böylece kullanıcıya bakım masraflarından tasarruf sağlayacaktır.
3. 140LM/W LED duvar yıkama ışığının tutarlı, yüksek kaliteli ışık dağılımı sağlama yeteneği, temel faydalarından biridir.
ÜrünŞartname:
| Boyut | 100cm 120cm |
| Güç | 24W 36W 40W |
| CRI (Ra>) | 80-83 |
| Garanti | 5 |
| IP Derecelendirmesi | IP67 koruma sınıfı |
| PF | 0.9 |
| Gerilim | DC 24V/AC85-265V |
| Boyut | U250/500/1000*G27*Y48mm |
Ayrıntılı Görseller:





Kullanım:


Galeriler, müzeler ve etkinlik alanları gibi geniş kamusal alanlarda kullanılır. Bu LED duvar yıkama ışığının geniş ışık huzmesi, heykellerin, sergilerin ve binaların mimari özelliklerine dikkat çekerek çarpıcı bir etki yaratır.
