
Ürün Açıklaması
1. Süper Parlak ve Enerji Tasarrufu
2. Bu dış mekan bar Duvar Yıkayıcı Işığı, LED güvenlik ışıklarının uzun vadede stabilitesini korurken olağanüstü korozyon ve oksidasyon direnci sağlayabilen sertleştirilmiş bir cam kapağa ve yüksek kaliteli bir alüminyum muhafazaya sahiptir.
3. Bu dış mekan barı, dış mekan işaret lambaları IP65, su geçirmezlik sertifikası sayesinde hava, yağmur veya kar koşullarına dayanabilir. Akşamdan sabaha kadar, nemli dış mekanlarda veya yağmura maruz kaldığında bile düzenli çalışma hala mümkündür.
Şartname
| Güç | 18W |
| Işık kaynağı | OSRAM LED'i |
| Giriş gerilimi | DC24V |
| Renk | 2200-6000K, RGB, RGBW |
| Mercek Derecesi | 10*30 derece / 10*45 derece / 10*60 derece |
| IP derecelendirme | IP 65 |
| Boyut | L1000* G41* Y26mm |
| Malzeme | Alüminyum |
Daha fazla resim:


SSS
S1. Kurşun zamanı ne olacak?
siparişi bitir. (özelleştirilmiş ürünler hariç)
S2. Led ışık siparişi için herhangi bir MOQ sınırınız var mı?
C: Düşük Minimum Sipariş Adedi, numune kontrolü için 1 adet mevcuttur.
S3. OEM veya ODM kabul ediyor musunuz? Renk kutusunu logolu yapmamıza yardımcı olabilir misiniz?
C: Evet, hoş geldiniz, sizin için yapabiliriz.
S4. Logomu led ışık ürününe yazdırmak tamam mı?
C: Evet. Lütfen üretimden önce resmi olarak bizi bilgilendirin ve öncelikle örneğimize göre tasarımı onaylayın.
