
Özellik:
● Yükseltilmiş Malzeme: Pres döküm havacılık alüminyumu, mükemmel ısı dağılımı; Akıllı sabit akım sürücüsü, iyi dalgalanma koruması, yanmaz, güvenli ve dayanıklı.
● Eşit Yumuşak Işık Efektleri: Işık difüzörü ve kılavuz plakası aracılığıyla yanlara doğru ışık yayar, titreşimsiz ve gözlere hoş gelen tek tip ve yumuşak ışık efekti oluşturur.
● Kullanışlı Kurulum: Yaylı klipsleri bir araya getirerek, diğer markalara göre klips takma zahmetinizi ortadan kaldırın. Dahası, her panel lambasını 110v güç kablosuna kolayca bağlamak için 2 Kablo Başlığı ekledik.
Şartname:
| Ürün adı: | 6500K İnce PANEL IŞIĞI |
| güç: | 18W |
| Boyut: | 225*10mm |
| Kesim boyutu: | 195-205mm |
| Giriş gerilimi: | AC 110V/50-60 Hz |
| Işık Verimi: | >70 lm/W |
| LED Işık Kaynağı: | smd2835 |
| Renk sıcaklığı: | 6500K |
| Işın açısı: | 150 derece |
Ürün ayrıntısı:






İpuçları:
1. Dimmerin maksimum yük kapasitesine göre bir kısma anahtarına uygun miktarda takmak için.
2. Kurulum yüksekliği 8 ft'in üzerindeyse, ürün aydınlatmasını karşılamak için ürünün sayısının yüzde 10-20 artırılması önerilir.

