
Dünyanın her yerinden elektrik müteahhitleri, aydınlatma tasarımcıları ve mimarlar, güçlü ışık çıktıları, çekici tasarımları ve hassas renksel geriverimleri nedeniyle bu duvar yıkayıcı lambaları seviyor. RGB ve bir dizi renk gereklidir.
Ürün Açıklaması
1. Yüzeyde anodik oksidasyona sahip üstün alüminyum kabuk. Üst düzey vurgulu led aydınlatma
2. Yüksek ışık verimliliği, uzun kullanım ömrü ve ithal ışık kaynağı çipi
3. Dolgu macunu, su geçirmez dolgu macunu ve entegre tasarım, üçlü su geçirmez sistemi oluşturur.
4. Daha kalın alüminyumdan yapılmış, korozyona ve oksidasyona dayanıklı, güvenli braket
5. DMX512 teknolojisi hassas kontrol sağlar.
PARAMETRE:
| Renk sıcaklığı | Tek Renk/RGB |
| Anma gücü | 48W |
| Giriş gerilimi | DC24V |
| İsteğe bağlı | Işık kaynağı/lens |
| Mercek Açısı | 15 derece /30 derece /45 derece /60 derece /10x65 derece |
| Fikstür Malzemesi | Alüminyum |
| Kapak Malzemesi | Bardak |
| Parlama Önleyici Bölme Opsiyonel | Evet |
| Çalışma sıcaklığı | -30 derece ~ artı 55 derece |
| Görünüm Rengi | Gri/Demir grisi |
| Ortalama yaşam süresi | 50000 saat |
| İlk Işık Akısı | 3840 lm |
| Kontrol metodu | AÇIK-KAPALI/DMX512/0-10V/DALI |
Daha fazla resim:



Uygulama alanları:
*Köprü çiti ve üst geçit çiti
* Bina içi aydınlatma
*Bina dış duvar aydınlatması
*Bilboard aydınlatması ve heykel aydınlatması
*Havaalanı, metro, viyadük ve önemli nokta aydınlatması


SSS
S1: Üretici misiniz yoksa ticaret şirketi misiniz?
Ar-Ge ve yüksek standartlı üretim atölyesi ile bir üreticiyiz;
S2: MOQ talebiniz var mı?
Normalde minimum sipariş miktarı 300 adettir, ancak özelleştirilmiş ürünleri daha az miktarda yapabiliriz;
S3: Üretim sağlama süresi nedir?
Teslim süresi numuneler için 3-7 iş günü ve toplu siparişler için 10-15 iş günüdür. Seçtiğiniz stillere ve tasarımlara bağlıdır;
