Açıklama
Soruşturma göndermek

Ürün Açıklaması
Ø Bir dizi aydınlatma efektinin sağlanması, Ses aktif, Otomatik çalıştırma, Ana/bağımlı, Atlama, Kademeli olarak değiştirme, Flaş vb.
Ø Modüler ve son derece taşınabilir
Ø Teknik deneyim gerektirmez
Ø Hızlı ve kolay kurulum
Ø Mevcut tüm çözümlerden daha uygun fiyatlı
Ø Uzun, dayanıklı kullanım ömrü için sızdırmaz
Ø Değiştirilecek ampul yok
Ø İyi ılıman odalarda iç mekan kullanımı
PARAMETRE:
| Öğe | Dış Mekan IP65 Suya Dayanıklı LED Lineer Duvar Yıkayıcı Bina Cephe Aydınlatması |
| Ana Malzeme | Alüminyum artı temperli cam |
| Boyut | L1000*W35*H48mm (uzunluk 300mm, 500mcm, 1000mm seçenekleri) |
| Gerilim | DC 24V (güç kaynağına bağlı) |
| Güç | 18W, 24W, 27W, 30W, 36W seçenekleri |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 derece ~50 derece |
| Işın açısı | 15 derece /30 derece /10*60 derece seçenekleri |
| Açık renk | Tek Renk(Beyaz, sıcak beyaz, kırmızı, mavi, yeşil, sarı...), RGB, RGBW |
| Kontrol metodu | Tek renk için AÇMA/KAPAMA anahtarı, RGB/RGBW renk için DMX 512 kontrol sistemi. |
| Garanti | 3 yıl |
| IP Derecesi | Dış mekan IP65 su geçirmez |
Daha fazla resim:




Uygulama alanları:

