
Özellik:
● Şok direnci, Uv veya IR radyasyonu yok, Yanıp Sönme Yok, Cıva Yok ve Kurşunsuz.
● Sıkı kalite kontrol, 72 saatlik eskime testi ve göndermeden önce eksiksiz denetim.
● Yüksek ışık yoğunluğu, düşük ışık bozulması.
● Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzeye monte ve gömme panel ışıkları, Ultra ince panel ışığı ve sürücü de kaliteli, titreşimsiz ve uzun ömürlü bir sabit akım sürücüsüdür.
● Tüm boyut, şekil, renk, parlaklık özelleştirilebilir. OEM ve ODM mevcuttur.
Şartname:
| Ürün adı: | Led Panel Işık Aşağı Işık |
| Watt: | 3W 6W 9W 18W 24W |
| Renk Sıcaklığı(CCT): | 2700K (Yumuşak Sıcak Beyaz), SAF BEYAZ |
| Lamba Işık Verimliliği(lm/w): | 80 |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra): | >80 |
| Çalışma Süresi (saat): | 20000 |
| Giriş Voltajı(V): | AC85-265V |
| Çalışma Sıcaklığı (derece): | -25 - 55 |
| Sertifika: | CE, EMC, LVD, RoHS |






SSS
S1. Kurşun süresi ne kadardır?
A: Yeterli stok varsa, led tüp ışıklar 1 gün içinde teslim edilebilir. Aksi takdirde, numune siparişleri için normal numuneler 3-5 gün içinde gönderilebilir; büyük miktardaki siparişler için ürünler, teminat alındıktan sonraki 15-20gün içinde Shenzhen /Guangzhou/Zhongshan'dan yola çıkacaktır.
S2. Sizinle nasıl iletişim kurabilirim?
C: Web sitemizde bir mesaj bırakın veya bize e-posta gönderin, size en kısa sürede cevap vereceğiz.
S3. Led ışık siparişi için herhangi bir MOQ sınırınız var mı?
C: Evet, led tüp ışıklar, logo baskısı, paket baskısı gibi gereksinimlerinize göre özelleştirilebilir. MOQ, mevcut veya mevcut olmayan ürünlere bağlı olarak farklı olacaktır.
S4. Peki ya garanti? Ya ürünler ters giderse?
C: Tüm led ışıklarımız 2-5 garanti veriyor, herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin ve sorunu çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.
S5. Led ışığınız ne kadar süre hizmet etmelidir?
C: Bir led tüp ışığın ömrü, güç kaynağının ve çipin kalitesine göre belirlenir. İyi çip ve güç ile led tüplerimiz 30,000 ila 50,000 saat hizmet verebilir.
S6: Aksesuarlar satıyor musunuz?
C: Evet, tüm aksesuarlar satılabilir, lütfen daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçin.
S7: Kaliteyi nasıl kontrol ediyorsunuz?A: Tüm hammaddeler profesyonel alıcılar tarafından temin edilir, standartlaştırılmış ve bilimsel Kalite Kontrollü Süreç yürürlüktedir ve sıkı bir şekilde yürütülür. Bu şekilde, müşterilerimize AIER'e güvenilebileceğinin sözünü verebiliriz.
