
Özellik:
● Elektrik faturalarınızda yüzde 80'e varan tasarruf sağlarken her yerde daha parlak ve eşit aydınlatma için LED Yuvarlak İnce Panel Işığını eve getirin.
● Bu IP 20 gömme montaj lambası, yüksek kaliteli alüminyum ve çelikten yapılmıştır ve bu da onu son derece dayanıklı kılar.
● 80'lik bir renksel geriverim indeksi ile bu kablolu tavan lambası, herhangi bir geleneksel akkor lambadan daha uzun süre çalışan ve size titremeyen parlaklık veren entegre LED'lerle birlikte gelir.
Şartname:
| Ürün adı | LED Yuvarlak İnce Panel Işık |
| Güç | 3 W |
| Gerilim | 220/240Vac 50/60Hz |
| Işık kaynağı | LED SMD 2835 |
| Işık Çıkışı (ışık akısı) | 200 lm |
| Işık efekti | 60 lm/W |
| CRI(Renksel Geriverim İndeksi) | CRI>80 |
| CCT (Kelvin)(Açık Renk) | 3000K Sıcak Beyaz|4000K Soğuk Beyaz|5700K Serin Gün Işığı |
| Çalışma Sıcaklığı (C) | -20/ artı 55C |
Ürün ayrıntısı:






Faydalar
Bu LED panel ışığı yemek odası, oturma odası, koridorlar, balkon, yatak odaları, mutfak, banyo, merdivenler, garaj, ofis, okul, hastane, restoranlar, oteller, mağazalar, güzellik salonları ve olması gereken herhangi bir yere monte edilebilir. .
LED'ler ayrıca, lamba değiştirme maliyetlerinde size büyük paralar kazandırarak, bunu sizin için son derece uygun maliyetli bir satın alma haline getirir.
Yüksek kaliteli LED Işıklarımız zarif bir tasarıma sahiptir ve tavanlarınızla kusursuz bir şekilde bütünleşir.
Tüm LED Işıklarımız son derece enerji tasarrufludur ve enerji tüketiminde son derece düşükken olağanüstü aydınlatma performansı sağlayan yüksek verimli LED sürücüye sahiptir.
Dahası, ışıklarımız çevreye en az miktarda ısı dağıtarak iç mekanların daha serin ve konforlu olmasını sağlar.

