Açıklama
Soruşturma göndermek

- Özellikler
1. LED duvar aplik elektrik harcamalarını azaltır ve enerji tasarrufu sağlar.
2. Dış mekanların aydınlatılması için ideal olan canlı ve net bir ışık yayar.
3. Dayanıklı malzemeleri ve sağlam yapısı sayesinde dış etkenlerden etkilenmeden güvenilirliğini sağlar.
- Şartname
| Malzeme | Pres döküm alüminyum |
| Boyut | U1000*G32*Y25mm (tutucu hariç) |
| Güç | 24W 36W 40W 70W |
| Renk sıcaklığı | 3000K-6000K |
| Giriş voltajı | DC24V / AC85-265W |
| CRI | >80 |
| Çalışma ömrü (saat) | 50000 |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| IP Derecelendirmesi | IP67 koruma sınıfı |
| Kontrol | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| Garanti | 5 yıl |
| Boyut | U250/ 500/1000*G27*Y48mm |
| Başvuru | Bina cepheleri, Bahçe, Köprü, Otel, Reklam tabelaları |
- Daha fazla detay


- Uygulamalar

- Şirketimiz


