Ürün Özellikleri:
1. 24V LED Duvar Yıkama Lambalarının enerji verimliliği en önemli avantajlarından biridir. Enerji harcamaları konusunda endişe duyan sahipler, daha düşük enerji tüketimi nedeniyle LED ışıkların geleneksel aydınlatma seçeneklerine harika bir alternatif olduğunu görecekler.
2. Bu 24V LED duvar yıkama lambalarının sağladığı yüksek kaliteli ışık, onların olağanüstü özelliklerinden sadece bir tanesidir. Sağladıkları ışık, parlama veya sıcak noktalar olmadan dağınık ve tutarlı olduğundan iç ve dış kullanım için idealdir.
ÜrünŞartname:
| Boyut | 100cm 120cm |
| Güç | 24W 36W 40W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Çalışma Sıcaklığı(derece) | -20~50 |
| Çalışma Ömrü(Saat) | 50000 |
| IP Derecelendirmesi | IP67 koruma sınıfı |
| PF | 0.9 |
| Ürün Adı | LED Duvar Yıkama Işığı |
| Gerilim | DC 24V/AC85-265V |
| ŞNT | Tek renkli, RGB, RGBW |
| Kontrol | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| IP Sınıfı | IP65 Dış Mekan |
| Malzeme | Döküm Alüminyum |
| Boyut | U250/500/1000*G27*Y48mm |
Detaylı Görseller:





Adından da anlaşılacağı gibi bu 24V LED Duvar Yıkama Lambaları yardımıyla ışığı bir yüzey üzerinde eşit bir şekilde "yıkayın". Aydınlatma tasarımcıları ve mimarlar, uyarlanabilirliklerinden dolayı, genellikle çeşitli şekil ve boyutlarda bulunan bu ışıkları çok seviyorlar.
Kullanımı:


24V LED duvar yıkama lambası, bir binanın dışını, cephesini veya herhangi bir peyzaj öğesini aydınlatmanın mükemmel yoludur. Kemerler, kornişler, sütunlar ve diğer mimari detaylar sıklıkla bunlarla süslenir. Özellikle modern yapılarda duvar desenleri ve renk değişiklikleri de bunlarla sağlanabilmektedir.
Dışarıda kullanıldığında, 24V LED Duvar Yıkama Lambaları terasları, terasları ve bahçeleri aydınlatmak için mükemmeldir. Su özellikleri, anıtlar ve sanat eserleri, muhteşem efektler yaratmak için bunlarla aydınlatılabilir.
