Ürün özellikleri:
1. En zorlu havaya bile katlanmak için tasarlanmış, dış mekan ortamları için ideal bir seçimdir.
2. Kurulum bir esintidir ve geniş ışın açısı, geniş bir alanın parlak bir şekilde aydınlatılmasını sağlar.
3. Ayarlanabilir parlaklık ve renk modları, herhangi bir durum için mükemmel olan bir dizi efekt üretmesini sağlar.
ÜrünSpesifikasyon:
| Boyut | 100cm 120cm |
| Güç | 24W 36W 40W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| IP derecesi | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Ürün adı | LED duvar yıkama ışığı |
| Gerilim | DC 24V/AC85-265V |
| CCT | Monocolor, RGB, RGBW |
| Kontrol | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| IP sınıfı | IP65 açık hava |
Ayrıntılı görüntüler:





LED duvar yıkayıcı RGB ışığı, çeşitli iç ve dış mekan uygulamaları için mükemmel olan en yeni, enerji tasarruflu ve çevre dostu bir aydınlatma seçeneği sunar. Bu cihaz, sonsuz bir renk spektrumu oluşturmak için çeşitli oranlarda özelleştirilebilir renk karıştırmasına izin veren canlı kırmızı, yeşil ve mavi tonlar yayar. En son LED teknolojisine sahip, parlak ve tek tip aydınlatma sunarken, çoklu aydınlatma modları canlı ve dinamik bir görsel deneyim sunuyor.
Kullanım:


LED duvar yıkayıcı RGB ışığı çeşitli ortamlarda çok yönlü uygulamalar sunar. Bu, canlı ve kutlama ambiyansı yetiştirmek için tasarlanmış oteller, restoranlar, barlar ve kulüplerde bir zımba. Showroomlar, galeriler ve müzeler, sanat eserlerinin ve sergilerin görsel deneyimini yükseltmek için kullanır. LED duvar yıkayıcı RGB ışıklarının büyüleyici parıltısı ile dış mekanları dönüştürün. Duvarları, binaları ve köprüleri aydınlatmak için mükemmel olan bu ışıklar, kalıcı bir izlenim bırakan nefes kesen görsel ekranlar yaratır. Peyzaj aydınlatması ağaçları, bitkileri ve su özelliklerini güzelce vurgulamaya yarar.
