Açıklama
Soruşturma göndermek

1 RGBW Duvar Yıkayıcıda BW-W80-L12 4 ile üç alternatif kontrol seçeneği sağlanır: Bağımsız Mod, DMX Modu ve Ana/Bağımlı Modu. Bağımsız Mod, önceden programlanmış aydınlatma efektlerinin seçilmesini sağlarken, DMX Modu, aydınlatma tasarımcısı ihtiyaçlarını karşılamak için Wall Washer'ı herhangi bir DMX512 konsoluyla uyumlu hale getirir. Master/Slave modu, senkronizasyonu ve otomatik çevrimiçiliği etkinleştirir.
VURGULAMAK
- U1240 x G78 x Y118 (mm) ölçüleri ile geniş alanları aydınlatabilmektedir.
- Her Kırmızı, Yeşil, Mavi ve Sıcak Beyaz LED, 256 tonluk bir renk derinliğine sahiptir
- Sıcak Beyaz LED, daha soğuk bir beyaz elde etmek için diğer renklerle karıştırılabilir.
- Kolay kurulum ve renk yıkama açısı için dönebilen montaj braketleri içerir
- 180 derece dönebilen açı, ışığın doğru açıya yönlendirilmesini sağlar
PARAMETRELER
| Giriş gerilimi | 120V~240VAC |
| Boyut | U 1240 x G 78 x Y 118 mm (48,81" x 3,07" x 4,64") |
| Vücut | Ekstrüde Alüminyum/6063 |
| LED Miktarı | 48 adet güç LED'i/1W (4'ü 1 arada çip) |
| Renk | R-12, G-12, B-12, W/WW-12 |
| Çalışma Voltajı | 24VDC Sürücü |
| Güç tüketimi | 52W (Maks.) |
| LED'ler | 25 derece (4'ü 1 arada) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 derece ~40 derece (-4 derece F~104 derece F) |
| Çalışma alanı | IP65 (kuru, ıslak, nemli ortam için geçerlidir) |
DETAYLI GÖRÜNTÜ











Bina cephe aydınlatması Projektör aydınlatması ve duvar yıkama lambası
Özel etkinlikler, konserler, kulüpler ve oteller için iç mekan aydınlatması
Bahçeler, tema parkları ve eğlence plazaları için peyzaj aydınlatması


