Ürün Özellikleri:
1. 24W LED duvar yıkama lambası, kötü hava koşullarına dayanıklı sağlam bir yapıya sahiptir ve birinci sınıf alüminyumdan yapılmıştır.
2. 2400 lümen parlaklık seviyesine sahip olan ışık, yüksek ışık etkinliğine sahiptir ve aydınlatma uygulamalarının çoğu için uygundur.
3. Işığın soğuk beyaz renk sıcaklığı (6000K) vardır. Sıcak beyaz ve doğal beyaz iki renk sıcaklığı seçeneği daha vardır, ancak bu daha çok tarzınızsa.
ÜrünŞartname:
| Boyut | 100cm 120cm |
| Güç | 24W 36W 40W |
| CRI (Ra>) | 80-83 |
| Garanti | 5 |
| IP Derecelendirmesi | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Gerilim | DC 24V/AC85-265V |
| Boyut | U250/500/1000*G27*Y48mm |
Ayrıntılı Görseller:




LED duvar yıkama lambaları hem iç hem de dış mekan uygulamaları için esnek bir aydınlatma seçeneğidir. İki çeşidi mevcuttur: doğrusal ve nokta kaynakları. Genellikle alışveriş merkezleri, müzeler ve sergi salonları gibi etkili ve verimli aydınlatma çözümlerinin gerekli olduğu ticari ortamlarda kullanılırlar. Ancak artık daha yaygın olarak bulunabildiklerinden, bu ışıklar evlerde giderek daha fazla popülerlik kazanmaktadır. Hem küçük hem de büyük ölçekli uygulamalar için güçlü 24W LED duvar yıkama lambası genellikle en iyi seçenektir.
Kullanım:


