Ürün özelliği:
1. IP65 SU GEÇİRMEZ VE GENİŞ UYGULAMA: Bu bar aydınlatma armatürü, herhangi bir olumsuz hava veya iklimde çalışabilmesini sağlamak için IP65 su geçirmez sertifikasına sahiptir. Parti, sahne, duvar, peyzaj, bahçe, oteller, köprü ve binalar dahil olmak üzere hem iç hem de dış aydınlatma projeleri için idealdir.
2. 2-Pim telli, 70 santimetre uzatma kablosu ve her ışık için iki bağlantı bulunan ayarlanabilir montaj ekipmanına sahip duvar yıkayıcı ışık. Nano reflektör, ABS Muhafaza ve 180 derece hareketli braket. Her lambanın duvara kolayca vidalanan iki desteği vardır.
3. Geniş Uygulama ve Basit Kurulum: Duvara yıkayıcı ışık Dış aydınlatma armatürünü bir duvara yerleştirmeniz veya zemine sabitlemeniz yeterlidir; kabloyu eklemeye veya kıvırmaya gerek yoktur, bu da zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlar. Dış aydınlatma armatürünü bir duvara yerleştirmeniz veya zemine sabitlemeniz yeterlidir; kabloyu eklemeye veya kıvırmaya gerek yoktur, bu da zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlar.
| Öğe | Led duvar yıkayıcı |
| Çalışma sıcaklığı | -40 derece -60 derece |
| Görüş açısı | 15 derece /30 derece /45 derece /60 derece |
| Güç | 12W |
| Işık akısı | 72 lm |
| Çalışma Gerilimi | DC24V |
| Gövde Malzemesi | Esneyen alüminyum ve Optik lensler |
| Ömür | 50,000saat |
| Sertifikasyon | CE,FCC,SASO |
| OEM/ODM | Hoş geldin |
| Koruma | IP65 |
| Kontrol metodu | DMX512, açık/kapalı, PWM, DALI diğerleri |
Detay Resmi:





