Açıklama
Soruşturma göndermek

Ürün Açıklaması
- Yeşil, Cıva veya diğer potansiyel olarak zararlı elementler içermez
- Dört veya daha fazla kanallı bir RGBW LED denetleyici kullanın.
- tamamen korozyona dayanıklı ve uzun ömürlü
- Mükemmel ısı yayma özellikleri.
- Silikon kauçuk sızdırmazlık teknolojisi kullanılarak IP: 65 su geçirmezlik performansı garanti edilir.
- Yaşlanma karşıtı, yüksek sıcaklık direnci.
| Ürün adı | 24x1W Duvar Yıkayıcı LED |
| Renk | Beyaz/Sıcak Beyaz/Kırmızı/Yeşil/Mavi |
| RGB Renk Değiştirme | >İsteğe bağlı |
| CRI | >>80 |
| Giriş gücü | 24W |
| Standart Görüş Açısı | 120º |
| Giriş gerilimi | 100-277V ac 50/60Hz |
| Sürücü modeli | Meanwell Sürücüsü |
| PFK | >0.9 |
| Su Geçirmez Derecelendirme | IP65 |
Daha fazla resim:



Uygulama alanları:
Ağırlıklı olarak tabela, bina, meydan dekorasyonu ve aydınlatma olarak kullanılır. Ayrıca park bahçe çimlerinde yürüyüş caddesi otoparkında vb. Kullanılır ve hükümet aydınlatma inşaatı ticari metro üst geçidi ve binanın sel aydınlatması vb.


SSS
1. "Duvar yıkama" aydınlatma terimi ne anlama geliyor?
Dikey bir yüzey, duvar yıkama ile eşit şekilde aydınlatılır. Duvar yıkama, duvarı vurgular ve bir giriş yolunu, şömineyi veya bir sanat eserini vurgulamak için kullanılabilir. Mat yüzeyli duvarlardan yansıyan ışık sayesinde bir alan daha parlak görünebilir ve daha yumuşak, yayıcı bir ışığa sahip olabilir.

