Ürün özelliği:
1. elektrik VERİMLİLİĞİ - 12-15V AC/DC ile çalışan düşük voltajlı sabit ışıklarımız, yalnızca 5 watt elektrikle 250 lümen üretebilir; bu, 40 W'lık bir halojen ışığın çıkışına eşdeğerdir ve enerjiyi azaltır kullanım ve hizmet maliyetleri.
2. 360 Derece GİRİŞ TASARIMI - Uygulamaya bağlı olarak, bu girdaplı ışık kafasının aydınlatma açısını 0-360 dereceden (yatay 0-180 derece ve dikey 0-180 derece) döndürebilirsiniz. Her projenin ayarı farklı olabileceğinden, lütfen gece test edin.
3. 5 YIL GARANTİ - Cloudy Bay Lighting, 25,000 kullanım ömrü (ortalama, 3-5 saat/gün) derecesini garanti eden 5 yıllık sınırlı bir garanti sağlar. Işıkla ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
| Güç | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| SKK | 3000K 4000K 6500K |
| Işık kaynağı | smd2835 |
| Lamba Işık Verimliliği(lm/w) | 100LM/W |
| Işık akısı | 72 lm |
| Çalışma Gerilimi | DC24V |
| Gövde Malzemesi | Esneyen alüminyum ve Optik lensler |
| Boyut | L1000*W23*H28 |
| Ömür | 50,000saat |
Detay Resmi:







